Ультразвуковий скрабер ULTRASONIC для обличчя з EMS та фонофорезом

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ультразвуковий скрабер з EMS та фонофорезом — компактний косметологічний апарат для догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах та косметологічних кабінетах. Прилад поєднує функції ультразвукового очищення, мікромасажу та догляду за шкірою з використанням косметичних засобів.
Скрабер допомагає делікатно очищати шкіру від залишків забруднень та ороговілих клітин без механічного тертя. Функція EMS та мікромасажу забезпечує комфортний догляд за шкірою обличчя, шиї та зони декольте.
Функції апарата:
- ультразвукове очищення шкіри;
- ультразвуковий пілінг;
- EMS-догляд;
- фонофорез косметичних засобів;
- мікромасаж шкіри;
- догляд за шкірою навколо очей;
- тонізація шкіри.
Переваги моделі:
- компактний та легкий корпус;
- акумуляторне живлення;
- USB-зарядка;
- підходить для домашнього та професійного використання;
- просте управління;
- комфортне використання для регулярного догляду.
Апарат можна використовувати для догляду за шкірою обличчя, шиї, зони декольте та області навколо очей. Підходить для використання з косметичними гелями та сироватками.
Комплектація:
- ультразвуковий скрабер;
- USB-кабель;
- інструкція.
Гарантія — 6 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Гонконг |
| Колір | Бірюзовий |
| Область застосування | Шкіра навколо очей, Підборіддя, Обличчя, Шия, Область декольте, Ніс, Т-зоні (лоб, ніс, підборіддя), Лоб |
| Функції апарату | Пілінг, Мікродермабразія, EMS, Вирівнювання рельєфу шкіри, Фонофорез, Ліфтинг та Масаж, Чистка |
| Застосування | УЗ скрабер |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага апарату | 0.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид інструменту | ПЗ скрабер |
- Ціна: 1 700 ₴









