Апарат для УЗ чистки обличчя SONIC PORE з EMS та фонофорезом, BR-1003

Апарат Sonic BR-1003 для УЗ чистки обличчя — компактний косметологічний прилад для догляду за шкірою в домашніх умовах та косметологічних кабінетах. Пристрій поєднує функції ультразвукового очищення, EMS-догляду, мікромасажу та фонофорезу.
Ультразвукові коливання допомагають делікатно очищати шкіру від залишків забруднень, себуму та ороговілих клітин без механічного тертя. Скрабер підходить для використання з косметичними гелями та сироватками.
Функція EMS забезпечує мікромасаж шкіри та допомагає підтримувати більш доглянутий вигляд обличчя. Фонофорез використовується для догляду за шкірою із застосуванням косметичних засобів.
Функції апарата:
- ультразвукове очищення шкіри;
- ультразвуковий пілінг;
- EMS-догляд;
- мікромасаж шкіри;
- фонофорез косметичних засобів;
- догляд за шкірою обличчя, шиї та декольте;
- тонізація шкіри.
Переваги моделі SONIC PORE BR-1003:
- компактний та легкий корпус;
- акумуляторне живлення;
- зручна USB-зарядка;
- підходить для домашнього та професійного використання;
- просте управління;
- комфортне використання для регулярного догляду.
Апарат можна використовувати для домашнього догляду за шкірою та косметологічних процедур у салонах краси.
Комплектація:
- ультразвуковий скрабер Sonic;
- USB-кабель;
- інструкція.
Гарантія — 2 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sonic |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Область застосування | Обличчя, Підборіддя, Шия, Область декольте, Т-зоні (лоб, ніс, підборіддя), Лоб |
| Функції апарату | Пілінг, Мікродермабразія, Фонофорез, EMS, Вирівнювання рельєфу шкіри, Ліфтинг та Масаж, Чистка |
| Застосування | УЗ скрабер |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Вага апарату | 0.08 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид інструменту | ПЗ скрабер |
- Ціна: 1 150 ₴










